Skip to content
Startsida Dam Kläder Stickat Stickade tröjor

Tiger of Sweden

GWYNN RWS RMS

Goodie-pris
1.819,30 SEK
Normalpris
2.599 SEK

Gäller 12/12 - 01/01

Tjäna 1819 stjärnpoäng med Tjäna 2599 stjärnpoäng med Magasin Goodie

accessibility.variation.selection

Färg: Pale cedar
Välj storlek
Storlek

Goodie-pris **/*** - läs villkor

Goodie-pris **/*** - läs villkor

Fri frakt på ordrar över 749 SEK för Goodie-medlemmar. Läs mer
Leverans 2-5 arbetsdagar. Läs mer
Förlängd bytesrätt till och med 24/01-26. Läs mer
Leverans innan jul - beställ senast 19/12-25 kl. 12.
Upptäck den tidlösa elegansen i Gwynn Rws Rms från Tiger-Of-Sweden, en tröja som vackert kombinerar stil och funktionalitet. Denna tröja är idealisk för både vardagliga sysslor och mer festliga tillfällen, där du vill känna dig bekväm och se fantastisk ut.

- Klassisk design: Tröjan har en crewneck-halsringning och långa ärmar, vilket ger ett stilrent och modernt uttryck.
- Kvalitetsmaterial: Den är tillverkad av en lyxig blandning av kid mohair och ull, vilket säkerställer en hållbar och varm tröja för de kallare dagarna.
- Mångsidig passform: Den lätta och rymliga passformen gör det enkelt att styla tröjan med både jeans och kjolar, så att du kan skapa din personliga look.

Ge din garderob ett lyft med denna mångsidiga tröja, som med sin enkla design och kvalitetsmaterial kommer att bli en oumbärlig favorit i din dagliga klädsel.
GWYNN RWS RMS
Tiger of Sweden
GWYNN RWS RMS
1.819,30 SEK
2.599 SEK
Loading...