Skip to content
Startsida Skönhet Hudvård Hand- och fotvård Handvård Handtvål

Compagnie De Provence

LIQUID MARSEILLE SOAP OLIVE WOOD 300 ML

Goodie-pris
159,20 SEK
Normalpris
199 SEK

Gäller 25/12 - 04/01

Tjäna 159 stjärnpoäng med Tjäna 199 stjärnpoäng med Magasin Goodie

accessibility.variation.selection

Goodie-pris **/*** - läs villkor

Goodie-pris **/*** - läs villkor

Fri frakt på ordrar över 749 SEK för Goodie-medlemmar. Läs mer
Leverans 2-5 arbetsdagar. Läs mer
Förlängd bytesrätt till och med 24/01-26. Läs mer
Denna - Flytande tvål är saponifierad i en vattenkokare med en traditionell metod och är berikad med botaniska oljor av högsta kvalitet från Provence.

Bois d'olivier: doften av trä som värms upp av solen, förstärks av citrus- och kamfernoter och tillför en touch av fräschör till denna djupt sensuella doft.
Denna - tvål är naturligt rik på glycerin och formulerad med kokosnötolja. Den ger ett fint, fylligt skum och gör din hud otroligt mjuk varje gång du använder den.

Den levereras i en påfyllningsbar glaspumpflaska med en enkel, elegant design som kommer att se bra ut i alla kök eller badrum.
Den är lätt att använda och skonsam mot huden och är perfekt för daglig användning - och för hela familjen!
LIQUID MARSEILLE SOAP OLIVE WOOD 300 ML
Compagnie De Provence
LIQUID MARSEILLE SOAP OLIVE WOOD 300 ML
159,20 SEK
199 SEK
Loading...